Stare Splavy

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Stare Splavy

Ubytování Stare Splavy a okolí nabízí pro návštěvníky obce Stare Splavy širokou škálu možností. Ubytování Stare Splavy představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Stare Splavy, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Stare Splavy? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Stare Splavy

Unterkunft Stare Splavy

Stare Splavy, ein bekanntes Erholungszentrum der Mácha - Region, wurde in der zweiten Hälfte des 13. Jahrhunderts gegründet. Stare Splavy befindet sich am Ufer des Macha´s Sees. Dienste bieten alle Arten von Unterkünften. Es gibt Hotels, Pensionen, Ferienhäuser und Bungalows, oder eine Reihe von Lagern und Privatunterkünften.

Mácha – See - attraktive touristische Destination
Der Mácha - See wird vor allem in den Sommermonaten besucht, da er Tausenden von Besuchern an seinen vier Stränden Erholung bietet. Großem Interesse erfreuen sich Schiffsrundfahrten, großer Toboggan, Strandvolleyball und Aquapark in Staré Splavy.  Der See liegt inmitten der Wälder, die noch viel bis jetzt unerkannter romantischer Naturschönheiten verbergen. Nun werden sie durch zahlreiche Wanderwege zugänglich. Der See ist mit den Bergen der Rollhügel, mit Ruinen einst stolzer Burgen umgeben. Die bekannteste von allen ist Bezděz, ein unteilbarer Bestandteil dieser Landschaft und Ziel der meisten Ausflüge.Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Tupadly
Das Dorf liegt nördlich von Stadt Melnik, in Richtung nach Stadt Duba. Dorf wird erstmals im Jahre 1363 erwähnt. Vom Ende des 18. und Anfang des 19. Jahrhunderts befindet sich in Tupadly Fachwerkhäuser...

Všechny regiony

Nacházíte se na Stare Splavy