Novy Bor

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Novy Bor

Ubytování Novy Bor a okolí nabízí pro návštěvníky obce Novy Bor širokou škálu možností. Ubytování Novy Bor představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Novy Bor, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Novy Bor? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft Nový Bor


Apartment Koňák


Apartment Koňák bietet Unterkunft in der Familienpension in der Stadt Nový Bor, die zwischen Lausitzgebirge und dem Mácha-See liegt. Unterkunft liegt in der Nähe des Stadtzentrum. Stadt Nový Bor ist eine Stadt berühmt für seine Glasherstellung Tradition.

Pension Renata


Pension Renata bietet Unterkunft in der Stadt Nový Bor, in der touristischen Region Lausitzergebirge und Kamm des Ještěd.

Camping Jiskra


Camping Jiskra liegt am Rande der Stadt Nový Bor in der Tourismusregion Lausitzer Gebirge. Der Komplex mit Schwimmbad bietet breiten Palette von anderen Dienstleistungen für die Freizeit.

Pension Moudrá Anna***


Die Pension Moudrá Anna bietet Unterkunft in einem ruhigen Stadtteil von Nový Bor in der Region Lužické hory. Sie befindet sich am Waldesrand, etwa 5 Minuten Fußweg vom Zentrum von Nový Bor entfernt.

Více ubytování v lokalitě Novy Bor

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Osecna
Osečná wurde wahrscheinlich durch einen der Herren von Wartenberg in der ersten Hälfte des 13. Jahrhunderts an der Landeshandelsstraße zwischen Český Dub und der Burg Děvín gegründet. Im Jahre...
Stare Splavy
Stare Splavy, ein bekanntes Erholungszentrum der Mácha - Region, wurde in der zweiten Hälfte des 13. Jahrhunderts gegründet. Stare Splavy befindet sich am Ufer des Macha´s Sees. Dienste bieten alle...

Všechny regiony

Nacházíte se na Novy Bor