Doksy

Zakwaterowanie Doksy

Zakwaterowanie Doksy

Ośrodek rekreacyjny Kladno


Ośrodek rekreacyjny Kladno oferuje zakwaterowanie na obrzeżach popularnej miejscowości wakacje Doksy, w regionie turystycznym Kraina Máchy. Czynne od maja do września.

Hotel Grand***, Doksy


Hotel Grand oferuje zakwaterowanie w mieście Doksy, w pobliżu jezioro Máchovo, w pięknym otoczeniu regionu Kraina Máchy.

Apartamenty Poslův młyn***


Apartamenty Poslův młyn leży nad brzegiem stawu Poselský w gmine Doksy, w cichym otoczeniu regionu Kraina Machy, z widokami na zamek Bezděz. Apartamenty są częścią osrodku rekreacji Poslův młyn. W okolicy znajdują się piękne krajobrazy ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Autokamping Klůček


Autokamping Klůček oferuje zakwaterowanie w mieście Doksy, w pięknym otoczeniu regionu Kraina Máchy.

Hotel Passage


Hotel Passage oferuje komfortowe zakwaterowanie na obrzeżach centrum rekreacyjnego w małym miasteczku Staré Splavy, w regionie Krainy Máchy.

Camp Perla


Camp Perla znajduje się w pobliżu największego rekreacyjnego obszaru wodnego w północnych Czechach, jeziora Máchovo. Kemping znajduje się w pobliżu plaży Klůček.

Ośrodek rekreacyjny Poslův Mlýn***


Obszerny obszar rekreacyjny Poslův Młyn leży nad brzegiem stawu Poselsky w gminie Doksy, w cichym otoczeniu regionu Kraina Machy, z widokami na zamek Bezděz. W okolicy znajdują się piękne krajobrazy ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Idealny na rodzinne wakacje, wycieczki szkolne, obozy sportowo-tanecznych.Szeroki wybór programów.

Ośrodek rekreacyjny Lesní Hotel


Ośrodek rekreacyjny Lesní Hotel oferuje zakwaterowanie w gminie Doksy, w regionie Kraina Máchy.

Více ubytování v lokalitě Doksy

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Stare Splavy
Miejscowość Staré Splavy, leżąca na północnym brzegu jeziora, należy od 1850 roku do Doksów. Jest to miejscowość turystyczna. Usługy oferuje wszystkie rodzaje zakwaterowania. Znajdują się...
Tupadly
Wieś leży na północ od miasta Melnik, drogi prowadzącej w kierunku miasta Duba.Pierwsza wzmianka o wsi jest w roku 1363. Od końca 18 wieku i początku 19 wieku w Tupadly zachowało się wiele pruskiego...

Všechny regiony

Nacházíte se na Doksy