Doksy

Zakwaterowanie Doksy

Zakwaterowanie Doksy

Hotel Passage


Hotel Passage oferuje komfortowe zakwaterowanie na obrzeżach centrum rekreacyjnego w małym miasteczku Staré Splavy, w regionie Krainy Máchy.

Apartamenty Poslův młyn***


Apartamenty Poslův młyn leży nad brzegiem stawu Poselský w gmine Doksy, w cichym otoczeniu regionu Kraina Machy, z widokami na zamek Bezděz. Apartamenty są częścią osrodku rekreacji Poslův młyn. W okolicy znajdują się piękne krajobrazy ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Autokamping Klůček


Autokamping Klůček oferuje zakwaterowanie w mieście Doksy, w pięknym otoczeniu regionu Kraina Máchy.

Ośrodek rekreacyjny Kladno


Ośrodek rekreacyjny Kladno oferuje zakwaterowanie na obrzeżach popularnej miejscowości wakacje Doksy, w regionie turystycznym Kraina Máchy. Czynne od maja do września.

Ośrodek rekreacyjny Lesní Hotel


Ośrodek rekreacyjny Lesní Hotel oferuje zakwaterowanie w gminie Doksy, w regionie Kraina Máchy.

Ośrodek rekreacyjny Poslův Mlýn***


Obszerny obszar rekreacyjny Poslův Młyn leży nad brzegiem stawu Poselsky w gminie Doksy, w cichym otoczeniu regionu Kraina Machy, z widokami na zamek Bezděz. W okolicy znajdują się piękne krajobrazy ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych. Idealny na rodzinne wakacje, wycieczki szkolne, obozy sportowo-tanecznych.Szeroki wybór programów.

Camp Perla


Camp Perla znajduje się w pobliżu największego rekreacyjnego obszaru wodnego w północnych Czechach, jeziora Máchovo. Kemping znajduje się w pobliżu plaży Klůček.

Hotel Grand***, Doksy


Hotel Grand oferuje zakwaterowanie w mieście Doksy, w pobliżu jezioro Máchovo, w pięknym otoczeniu regionu Kraina Máchy.

Více ubytování v lokalitě Doksy

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Osecna
Osečná została założona prawdopodobnie przez któregoś z Vartenberków w pierwszej połowie XIII wieku na ziemskim szlaku handlowym między miastami Český Dub i grodem Děvínem. W 1565 roku...

Všechny regiony

Nacházíte se na Doksy