Doksy

Máchovo jezero jsou jednou z turisticky atraktivní destinací v České republice. Vedle krásné přírody Máchovo jezero nabízí programy pro volný čas a samozřejmě také ubytování a stravování. Hitem posledních let je i ubytování spojené s relaxací a službami wellness. V regionu Máchovo jezero najdete ubytování nejen pro individuální turistiku, ale i ubytování specializované na školy v přírodě, rodiny s dětmi, sportovní soustředění nebo ubytování s programem firmy – teambuilding, konference nebo školení. Zrovna tak Máchovo jezero nabídnou i jednoduché a levné ubytování v turistických ubytovnách nebo turistických chatách.

Ubytování Doksy

Ubytování Doksy a okolí nabízí pro návštěvníky obce Doksy širokou škálu možností. Ubytování Doksy představuje nabídku od kempu, romantické ubytování na chalupě, apartmánu nebo ubytování s polopenzí nebo celodenní stravou v penzionu nebo hotelu. Pokud nenajdete ubytování podle vašich představ přímo v obci Doksy, tak zcela jistě najdete odpovídající nabídku ubytování v jejím nejbližším okolí. Turistický region Máchovo jezero je atraktivní pro dovolenou po celý rok. 
Přesto nejvíce návštěvníků přichází navštívit Máchovo jezero v době letní a zimní dovolené. Zvláštní kapitolou jsou Vánoce a Silvestr nebo jarní prázdniny. Zde je nutné rezervovat ubytování ve značném předstihu, protože v těchto termínech bývají ubytovací kapacity zcela plné. A ceny ubytování v lokalitě Doksy? Najdete zde ubytování ve všech cenových kategoriích, a to i za velmi příznivé ceny v kategorii levné ubytování.

Unterkunft in Doksy und Staré Splavy

Unterkunft in Doksy und Staré Splavy

Apartments Poslův Mühle***


Apartments Poslův Mühle liegt am Ufer des Teiches Poselský in Stadt Doksy, in einer ruhigen Umgebung Macha Region mit einer spektakulären Aussicht auf Burg Bezděz. Die Appartements sind Teil des Erholungszentrum Poslův Mlýn. Die Umgebung bietet schöne Landschaft von Radwegen und Wanderwegen.

Hotel Passage


Das Hotel Passage bietet komfortable Unterkünfte am Rande des Erholungszentrums Staré Splavy, in der Region Macha. Das Hotel und Restaurant Passage wurde komplett renoviert.

Erholungszentrum Kladno


Das Erholungszentrum Kladno bietet Unterkunft am Rande der Stadt Doksy, in der Region Máchův kraj.

Hotel Grand***, Doksy


Hotel Grand liegt im Zenterum von Doksy, ca 700 m vom Machovo See enfernt. Hotel bietet Unterkunft in der wunderschönen Umgebung der Region Macha´s Gebiet.

Autocamp Klůček


Autocamp Klůček bietet Unterkunft in der Stadt Doksy, in der wunderschönen Umgebung der Region Macha´s Gebiet.

Erholungszentrum Lesní Hotel


Erholungszentrum Lesní Hotel bietet Unterkunft im Dorf Doksy, in der Region Macha´s Gebiet.

Erholungszentrum Poslův Mlýn***


Das ausgedehnte Areal - Erholungszentrum Poslův Mlýn liegt an dem Ufer des Poselsky Teichs in der Stadt Doksy, in der ruhigen Umgebung mit dem herrlichen Aussicht zu der Burg Bezděz. In der Umgebung finden Sie wunderschöne Natur, viele Radfahrwege und Wanderwege. Das ist ideal Platz für Familiensrekreation, Schulen in der Natur, Sport und Tanzaktivitäten. Hier ist auch breites Angebot einiger Programme.

Camp Perla


Camp Perla liegt in der Nähe des größten Naherholungsgebiets in Nordböhmen, dem Mácha - See. Camp liegt beim Strand Klůček entfernt.

Více ubytování v lokalitě Doksy

Doporučené regiony

Další zajímavé regiony

Všechny regiony

Nacházíte se na Doksy